Реєстрація бізнесу

rejestratsiya pidpryjemstvaУ Конституції України, а саме в статті 26 визначено: іноземець та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, користуються тими самими правами і свободами, а також несуть такі самі обов'язки, як і громадяни України; Закон України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» дає визначення самого терміну «іноземець» та додатково визначає їх правовий статус в Україні.

restoreФізична особа-підприємець (ФОП) - одна з найпростіших форм реєстрації приватної підприємницької діяльності. ФОП відповідає по всіх зобов’язаннях, пов’язаних із здійсненням підприємницької діяльності, усім своїм майном, не є юридичною особою і відповідно не вимагає оформлення і наявності статуту підприємства, а також наявності його юридичної адреси.

5f08f5bcf2ff728340ad7fe7632ee88dУ підприємств, як і в будь-якого утворення, що хоча б мінімально нагадує живий організм, є власний життєвий цикл. В одних він довгий та успішний, в когось - дуже короткий і невдалий. Не завжди він складається лише залежно від бажання та професіоналізму керівників бізнес-процесів, та навіть кількості вкладених коштів – правильно обрати галузь діяльності, організаційно-правову форму, систему оподаткування, коло контрагентів та перспективи підприємства взагалі вдається не кожному і не завжди.

Залишити заявку
1000 символів ліворуч
Веб-портал JooMix.